Referanslar

Sektörünün önde gelen firmaları, influencer marketing stratejilerini yönetmek ve pazarlama çalışmalarına yön vermek için 126 ülkede 45 milyondan fazla influencer ile çalışan 2Gether Social'a güveniyor. Siz de influencer marketing kampanyalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslar
THY Saudia Arabia Projesi – The Hala
THY Saudia Arabia Projesi – The Hala

THY Saudia Arabia Projesi – The Hala

Performans ve branding güçlerimizi birleştirdiğimiz THY Suudi Arabistan projemizde, KSA özelinde en güçlü isimlerden biri olan The Hala ile birlikte çalıştık. Kendisiyle yapmış olduğumuz native içerik çalışmasını, KSA özelindeki top sitelerde de yapmış olduğumuz dijital reklam çalışmaları ile birleştirerek, yüksek erişim sağlamış olduk.

THY Sahra Altı Ülkeler Kampanya Projesi –  I am Bisola
THY Sahra Altı Ülkeler Kampanya Projesi –  I am Bisola

THY Sahra Altı Ülkeler Kampanya Projesi – I am Bisola

Performans ve branding güçlerimizi birleştirdiğimiz THY Sahra Altı Ülkeler projemizde, Afrika özelinde en güçlü isimlerden biri olan Bisola ile birlikte çalıştık. Kendisiyle yapmış olduğumuz native içerik çalışmasını, Afrika özelindeki top sitelerde de yapmış olduğumuz dijital reklam çalışmaları ile birleştirerek, yüksek erişim sağlamış olduk. Afrika’nın güçlü olan Facebook platformunu da iletişim çalışmamıza ekledik.

AGT
AGT

AGT

AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın organik trafiği ve bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk. Doğru influencer, doğru hedefleme ve doğru proje ile kampanyadan maksimum verim sağladık.

Radisson Blu Hotel
Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Radisson Blu Hotel'e özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın yurt dışındaki bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk.

Ceylinn Professional
Ceylinn Professional

Ceylinn Professional

Ceylinn Professional, influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Ceylinn Professional'a özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk.

Son Akşam Yemeği
Son Akşam Yemeği

Son Akşam Yemeği

Başrollerini Pelin Akil ve Onur Tuna’nın paylaştığı değerli yapım ‘Son Akşam Yemeği’ filmi, influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Cumhuriyetimizin 100. yılında böylesine değerli bir yapımın influencer marketing süreçlerini yürütmek, bizleri çok gururlandırdı. ‘Son Akşam Yemeği’ için yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde bu değerli yapımın organik trafiği ve bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporlama sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk. Doğru influencer, doğru hedefleme ve doğru proje ile kampanyadan maksimum verim sağladık.

Civil
Civil

Civil

Bebek&Çocuk kategorisinde Türkiye’nin öne çıkan markalarından Civil, influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Civil için yeni mağaza açılışlarına özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın organik trafiği ve bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk. Doğru influencer, doğru hedefleme ve doğru proje ile kampanyadan maksimum verim sağladık.

Let's Be Child
Let's Be Child

Let's Be Child

Let's Be Child influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Let's Be Child'a özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın millli oyuncak üreticisi olduğu ve sağlıklı oyuncaklar ürettiğini anlatırken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk.

Titanic Luxury Collection - Bodrum
Titanic Luxury Collection - Bodrum

Titanic Luxury Collection - Bodrum

Titanic Luxury Collection - Bodrum otellerinin influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Titanic Luxury Collection - Bodrum’a özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın organik trafiği ve bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk. Doğru influencer, doğru hedefleme ve doğru proje ile kampanyadan maksimum verim sağladık.

Mekvin Otelleri
Mekvin Otelleri

Mekvin Otelleri

Mekvin otellerinin influencer marketing süreçlerinde Türkiye'nin en yenilikçi, data ve teknoloji odaklı ajanslarından birisi olan 2gether Social'ı tercih etti. Mekvin Otelleri’ne özel yürüttüğümüz influencer çalışmaları sayesinde markamızın organik trafiği ve bilinirliği büyük ölçüde artış gösterirken, veriye dayalı raporla sistemimiz sayesinde “kampanyamız nasıl sonuçlandı, seçimimizi doğru yaptık mı?” gibi sorularının cevaplarını da vermiş olduk. Doğru influencer, doğru hedefleme ve doğru proje ile kampanyadan maksimum verim sağladık.